Doğru zaman, doğru iş ve doğru iş yapanla mutlaka maksimim verim alınacağı ilkesi ile iş hayatına başladık. Amacımız; işverenlerimize en iyi hizmeti en kısa zamanda ve en az maliyetle en hızlı şekilde işi sonuçlandırmaktır. İşverenlerimizin iş yükü altında ezilmeden organize edilmiş, konusunda uzman kadromuzla yaptığımız işler ve sonuçları itibarı ile işveren memnuniyeti en büyük hedefimizdir.

Şirketimiz nakliye ve gümrükleme işinde uzun yılardan beri hizmet eden gerekli alt yapısı ile güçlü, deneyimli kadrosu ile başarılması zor gibi görünen birçok yükü en iyi hizmet kalitesi ile bitirdiği referanslarımızla mevcuttur.

Globalleşen dünyada rekabet ve iş bilinci bütünleşmeyi, sinerji yaratmayı ve beraberinde alternatifleri bir arada oluşturmayı zorunlu kılmıştır. Bu nedenle aynı işler gibi görünse de aslında her biri kendi alanında uzmanlık gerektiren işler için aynı çatı altında kurulu gümrükleme ve uluslar arası taşıma şirketlerimiz mevcuttur.

İşlerinizi iş ehline vermek size daha sağlıklı bir gelecek sağlayacağı inancı ile bizleri tercih etmeniz halinde birikim ve deneyimlerimizle sizlere hizmet sunmaktan gurur duyarız.

ÇALIŞMALARIMIZ

            Şirketimizin Mersin ilinde şehir içi ve şehirler arası aktarma ve konteynır taşımacılığında gerekli altyapıyı ve deneyimli personeli ile 2005 yılından beri hizmet vermekte ve ciddi projelerde yer almıştır.

Mersin Limanı ve Mersin Serbest Bölge içinde yükleme, boşaltma, dökme malların aktarımı, konteynır taşımacılığı, depolar arası aktarma işlerinde etkin bir şekilde çalışmalarımız mevcuttur. Taşımalarımızda ardiye, bekleme gibi ek maliyetleri sıfıra yakın hedeflerle işleri bitirme becerisi kanıtlanmış durumdadır.

BAZI REFERANSLARIMIZ

  • Tiryaki Agro Gıda A.Ş.
  • Başhan Gıda A.Ş.
  • Pınarsan Gıda Ltd. Şti.
  • Turhas içecek A.Ş.
  • Serpa içecek Ltd. Şti.
  • Devasa İçecek Ltd. Şti.